O firmie

DSCN5821

Witam!

Nazywam się Jakub Styczyński i jestem założycielem firmy HG Monster. Motoryzacja to moja pasja, dlatego praca z samochodami jest dla mnie przyjemnością.

W HG Monster pracujemy na produktach, które sami testowaliśmy na swoich samochodach i wiemy dokładnie czego się po nich spodziewać. Liczne testy na panelach samochodowych, setki ukończonych aut i co najważniejsze 100 % zadowolonych klientów, którzy zostają u Nas na stałe.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Do auto detailingu podchodzimy z głową i takich klientów mamy najwięcej – rozsądnych. Nie proponujemy nakładania pięćdziesięciu warstw powłoki ceramicznej za 5-10 tysięcy złotych. Wszystkie nasze usługi są tak dopracowane, aby maksymalnie i efektywnie wykorzystać budżet klienta. Dwie, trzy warstwy powłoki ceramicznej znakomicie się sprawdzają w ochronie lakieru, dlatego po co przepłacać? Oczywiście jeśli dla klienta koszty nie grają roli, na pewno więcej warstw, czy w innym przypadku dogłębniejsza korekta lakieru przyniesie jeszcze lepsze rezultaty. W HG Monster nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieopłacalne.

Parę lat na polskim rynku pozwoliło nam zdobyć wartościowych partnerów z branży motoryzacyjnej. Poza kosmetycznymi naprawami oferujemy także kontakt z najlepszymi lakiernikami w trójmieście, fachowcami od wyciągania wgnieceń bez potrzeby lakierowania, lakiernię proszkową (naprawa felg) czy sklep internetowy z produktami najwyższej jakości do auto detailingu.

Zachęcam do odwiedzenia Naszego Fan Page-a na Facebook-u i zapoznania się z opiniami Naszych klientów. Jeśli chcesz zobaczyć co potrafimy kliknij tutaj lub kliknij odnośnik do Youtube po lewej stronie okna, gdzie możesz obejrzeć filmy samochodów przed i po detailingu.